sdílej na Facebooku
Sdílej na Twitteru
Sdílej na Googlu

Aktuálně

8.6.2017 - Nově spolupracujeme s autoškolami.

Úvod / Spolupracujte / Možnosti spolupráce /

Možnosti spolupráce

AKTIVNÍ SPOLUPRÁCE – Obchodní zástupce

Je určená pro podnikatele, kteří mají svojí živnost nebo práci, ale rádi by vedle toho aktivně nabízeli a prodávali produkty i služby naší společnosti, nebo pro začínající podnikatele i studenty, kteří začínají svou podnikatelskou kariéru a rádi by se stali profesionálními obchodními zástupci a později obchodními manažery. Během zkušebního období nemusí mít takový spolupracovník nezbytně ŽL, vytváří pouze přímou produkci, nevytváří vlastní síť specialistů (obchodních zástupců).

PASIVNÍ SPOLUPRÁCE – Doporučovatel

Je určená pro osoby, firmy a podnikatele, kteří mají svůj business nebo práci a nemohou či nechtějí aktivně prodávat produkty a služby naší společnosti, ale nabídka je zaujala, takže je budou doporučovat svým kolegům a známým. Pro tento způsob není podmínka ŽL a takový spolupracovník-doporučovatel nemusím být ani podnikatel, může být student, zaměstnanec i důchodce nebo žena na MD. Spolupráce s doporučovatelem není časově limitovaná a podmíněná zkušením obdobím.

BRIGÁDA

Hledám studentku/studenta pro příležitostnou pomoc v pojišťovací kanceláři na adrese nám.3.Května 1569, 765 02 Otrokovice. Skenování dokumentů, vyhledávání na internetu, zakládání materiálů. Jednalo by se o nepravidelnou brigádu zhruba 1x týdně na 1-2 hodiny. Platím 80Kč čistého. Máte-li zájem, napište prosím na e-mail, připojte životopis a svoji fotografii.

Těším se na spolupráci
Otakar Bařina
e-mail: barina.cpp@seznam.cz

 
Kancelář Otrokovice:
nám.3. května 1569,
765 02 Otrokovice
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz
Kancelář Zlín:
Kvítková 476
760 01 Zlín
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz

admin :: webdesign MYLEE Design (c) 2014