sdílej na Facebooku
Sdílej na Twitteru
Sdílej na Googlu

Aktuálně

8.6.2017 - Nově spolupracujeme s autoškolami.

Profil společnosti

Naše společnost vznikla v roce 2006 a základní kancelář vznikla ve vlastních prostorech ve městě Otrokovice, kde máme nyní i hlavní sídlo. Od 1.5.2013 působíme ve Zlíně na nové adrese: Kvítková 476, 760 01, Zlín.  Máme pro vás připraveny 2 kanceláře, přízemí a první patro, nově jsme zavedli platební terminál.


Na území Zlínského kraje má naše kancelář 42 spolupracovníků a 8 finančních poradců. Ve vlastní síti realizujeme kompletní pojistný program České podnikatelské pojišťovny, a s. Vienna Insurance Group.

Klientům z řad občanů ale i podnikatelů přinášíme kvalitní služby s vysokou schopností pružnosti a kvalitního poradenství v bohaté škále pojistných produktů. Hlavní důraz přitom klademe na úroveň jednání s klientem, řešení nejen pojistných smluv ale i pojistných událostí.

Kdykoliv z pohodlí Vašeho domova si můžete prohlédnout naši nabídku pojistných produktů. Naleznete zde také charakteristiku jednotlivých produktů, po vyplnění kontaktního formuláře možnost uzavření pojistné smlouvy (povinné ručení, cestovní pojištění). Při vzniku pojistné události rádi poskytneme pomoc a zajistíme hladký průběh nahlášení a rychlou likvidaci.

Dlouhodobým a strategickým cílem v posílení naší pozice je růst pracovní skupiny o další důležité spolupracovníky a to zejména v oblasti finančního poradenství a finančního plánování. Vzhledem k situci na trhu a cítění ve společnosti, klademe enormní důraz na kvalitní přístup a snažíme se klientům poskytnout služby podpořené důvěrou a následně stát po boku klienta v komplexním pojetí jako tomu bylo ve 20letech minulého století.

V budoucnu se chceme stát významným hráčem na pojišťovacím a finančním trhu v regionu. S širokým portfoliem služeb a díky dlouholeté zkušenosti v oboru k tomu máme dobré předpoklady.

 
Kancelář Otrokovice:
nám.3. května 1569,
765 02 Otrokovice
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz
Kancelář Zlín:
Kvítková 476
760 01 Zlín
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz

admin :: webdesign MYLEE Design (c) 2014